PDF Yazdır e-Posta

Kurulum ve Konfigürasyon Servisleri

Kurulum hizmetlerimiz, kamera, güvenlik, donanım, yazılım ve ağ altyapısının firmamız aracılığı ile temin edilmiş olup olmadığına bakmaksızın, kurulması, konfigürasyonunun yapılması, bağlantıların sağlanması,  test edilmesi ve çalışır duruma getirilmesi için gereken servisleri kapsamaktadır.

Taşıma Servisi olarak da adlandırdığımız yeni ofislerin kuruluşları ve taşınmalar sırasında da mevcut bilgisayar ve ağ sistemlerinin sökülerek yeni ofise/ofislere tekrar kurma ve ayarlarının yapılması bu servisin kapsamı içerisindedir.

Yerinde Garanti

Yerinde Garanti Hizmetimiz projesi gerçekleştirilen ve kurulumu yapılan garanti kapsamındaki cihazlara, sistemlere, yazılımlara verilen bakım, onarım ve destek hizmetleridir. İlgili cihaz envanterindeki bileşenlerin kurulumunu, üzerinde uzlaşılan bir yerinde (genişletilmiş) garanti anlaşması çerçevesince çalışır durumda tutulmasını, tamir ve onarımını ve periyodik/koruyucu bakımını ver arızalanan cihazların garanti kapsamında üretici firma ile koordine edilerek tamir veya cihaz değişiminin sağlanması adımlarını içermektedir.

Bu servisler, müşterilerimizin gereksinim ve önerileri doğrultusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personelimizle BİZ Güvenlik kalite ve hizmet anlayışı doğrultusunda verilmektedir.

Bu servislerimiz genel olarak aşağıdaki başlıklardan oluşuyor;

·         MOBOTIX Güvenlik Sistemleri için Yerinde Garanti

·         CCTV ve IP Kamera Sistemleri için Yerinde Garanti

·         Network Ekipmanları için Yerinde Garanti

·         PC, Server ve Çevre Birimleri için Yerinde Garanti

·         IT Güvenlik Ürünleri ve Sistemleri için Yerinde Garanti

Bakım ve Destek Servisleri

Bakım ve Destek Servisleri en kapsamlı anlamıyla, tanımlı bir IT  altyapısındaki sistemlere, cihazlara, yazılımlara verilen kurulum, bakım, onarım ve destek hizmetleridir. İlgili cihaz envanterindeki bileşenlerin kurulumunu, üzerinde uzlaşılan bir bakım anlaşması çerçevesince çalışır durumda tutulmasını, tamir ve onarımını ve periyodik/koruyucu bakımını içermektedir.

Bu servisler, müşterilerimizin gereksinim ve önerileri doğrultusunda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personelimizle BİZ Güvenlik kalite ve hizmet anlayışı doğrultusunda verilmektedir.

Bu servislerimiz genel olarak aşağıdaki başlıklardan oluşuyor;

·         MOBOTIX Güvenlik Sistemleri Bakım ve Destek

·         CCTV ve IP Kamera Sistemleri Bakım ve Destek

·         Network Ekipmanları Bakım ve Destek

·         PC, Server ve Çevre Birimleri Bakım ve Destek

·         IT Güvenlik Ürünleri ve Sistemleri Bakım ve Destek

Çağrı Bazında Teknik Destek

Telefonda Destek Hizmeti

Çağrı Bazında Teknik Destek Hizmetinin ilk adımıdır. Servis talebi Helpdesk Birimimiz tarafından  telefonda ele alınır. Teknik ekibimiz tarafından, konu teknik olarak incelenerek soruna yönelik çözümler müşterilerimizle paylaşılır. Sorun giderildiği zaman çağrı sonlandırılır. Sorun telefonda giderilememiş ise, müşterilerimiz diğer destek hizmetlerimize yönlendirilir.

Teknik Destek Hizmeti

Telefonda çözülmesi mümkün olmayan arızalar; donanım arızaları, upgrade işlemleri veya müşterilerimizin uzman personel tarafından yapılmasını tercih ettikleri müdahaleler, konfigürasyonel işlemler için en uygun çözüm teknik servis hizmetidir.

Bu gruba giren bazı hizmetler şu şekildedir;

·         Donanımsal arızaların onarım işlemi,

·         Donanım ilaveleri, donanımsal upgrade işlemleri,

·         Yazılımların yüklenmesi ve yapılandırılması, konfigürasyon çalışması

·         Periyodik Bakım işlemleri

·         Kurulum işlemleri

Tamir (Onarım) Servisleri

·         Tamir hizmetlerimiz sisteminizde, çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen komponent, modül, kart veya cihaz bazındaki arızalardan oluşan sorunlarda, tüm arızalı cihazların tamir işlemlerini içermektedir.

·         Marka ve modeli ne olursa olsun, Kamera, Alarm, Yerel Alan İletişim Ağları, Geniş Alan İletişim Ağları, Kablosuz İletişim Ağları vb. sistemlerde modül, kart, switch ve benzeri cihazların (kart bazında surface mount teknolojisini de içeren tüm tamirleri) tamiri, -bizim tarafımızdan satışı gerçekleştirilmiş olsun veya olmasın- donanımlı ve tecrübeli servisimiz tarafından garantili olarak tamir edilir.

·         Tamir hizmeti, servisimize getirilen arızalı cihazların ücretsiz arıza tespit işlemi ile başlar. Bu işlemden sonra tamir ücreti belirlenir, müşterimiz tarafından verilen onaydan sonra, cihazın tamir işlemine başlanır. Tamir edilen cihazlar 1 ay BİZ Güvenlik garantisi altındadır.

  .

Tamamlanan projelerimiz

Bize Ulaşın

Bizden Haberler

Şirket Profilimiz
xx

2007 yılında İzmir’de kurulduk. Rakiplerimizin oldukça çok, hatta sayısız olduğunu bilerek, bu kadar zorlu bir pazar içerisinde tutunabilmek ve faaliyet...

Devamını oku...

Misyonumuz
xx

Misyonumuz   Tüm çalışanlarımızla, sorumluluk gerektiren bir iş yaptığımızın bilinci ile Teknik bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirip fark...

Devamını oku...

Vizyonumuz
xx

Vizyonumuz   Biz Elektronik olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgede elektronik güvenlik ve hizmet...

Devamını oku...

Referanslarımız
xx

A-101 DEPO İZMİR KAMERA SİSTEMLERİ ADAGRO ZİRAİİLAÇ SAN.VE...

Devamını oku...